Оренда найкращого заміського конеренц-залу в комплексі «Червона Калина»

25.06.2019
Оренда найкращого заміського конеренц-залу в комплексі «Червона Калина»

Шукаєте, де організувати семінар, конференцію, тренінг, закриті переговори? Під час підготовки до будь-якого з перерахованих заходів одне з найважливіших завдань – це оренда конференц-залу в Києві, адже вдалий вибір місця – це вже половина успіху. Важливо враховувати кілька чинників: розмір залу, наявність додаткових приміщень, якщо захід передбачає роботу в групах, ресторану і його місткості, можливість розміщення гостей заходу у готелі, чи передбачено розважальні послуги на базі комплексу, де ви плануєте орендувати конференц-зал.

Чим може зацікавити вас комплекс «Червона Калина»? По-перше, ми можемо запропонувати вам оренду конференц-залу на 100 місць чи інших залів місткістю 10–60 осіб з усім необхідним обладнанням. Організацією харчування гостей вашого заходу професійно займеться наш ресторан, який здатен вмістити до 400 осіб. Досвідчені адміністратори запропонують вам різноманітні варіанти меню кава-брейку, бізнес-ланчу, гала-вечері чи банкету. Ваших гостей з інших країн чи міст ми розмістимо у комфортних умовах у нашому готелі та окремих котеджах – всього їх 31. Маємо можливість поселити групу до 70-80 осіб. У нас гнучка система оплати та привабливі знижки для замовників.

Чекаємо вас та ваших колег у заміському готельно-ресторанному комплексі «Червона Калина»!

Додатковий зал Діловий обід

Реклама

 

Реклама

 

Банкетний зал тижня

Банкетний зал ресторану Roman’S

Банкетний зал ресторану Roman’S

Місткість: банкет – 120 персон, фуршет – 300 персон; мансардний поверх, окремий вхід, 4 балкони

Ресторан тижня

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Nivki-bar у центрі подій Nivki-hall

Вибраний як чудова платформа для проведення вечірок, зустрічей із друзями та просто смачного безтурботного проведення часу!