DVIGENIE family club

Адреса:Київська обл., Ірпінь, Гостомель, вул. Кулішова, 1
Телефон: (067) 916-27-32 ; (063) 505-11-00
DVIGENIE family club

DVIGENIE family club - це просторе місце для романтичних вечерь, грандіозних урочистостей, весіль, сімейного відпочинку з дітьми, бізнес-зустрічей і приємного релаксу.

Це затишний куточок неподалік Києва, де гостей завжди зустрічають, мов добрих друзів. Перше правило гостинності тут – смачно нагодувати. У ресторані вам запропонують меню КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ. Смакувати усім цим можна в затишному ресторані, на великій терасі серед квітів, поки діти гратимуться на майданчику або на літній терасі біля фонтану.

У нашому меню представлені всім відомі і улюблені страви з різних країн – паелья з морепродуктами, хачапурі по-аджарськи, ніжний восьминіг, улюблений салат незрівняної Єлізавети ll, бейбі-біф, качина ніжка-конфі, тайський суп том-ям, ну і як же ж без нашої фірмової страви – борщ з томленою грушею за рецептом із щоденника Тараса Шевченка! Вам завжди буде, чим поласувати і зануритися в гастрономічну атмосферу того чи іншого куточка нашої планети!

А якщо засидитесь допізна, DVIGENIE family club має для вас 10 зручних номерів, паркан для вашого авто, зарядку для електромобілів та чудову сауну.

Гостинно запрошуємо вас!

Страницы в соцсетях:
Звёзды:
Адрес: Київська обл., Ірпінь, Гостомель, вул. Кулішова, 1
Передмістя: Ірпінь
Телефон: (067) 916-27-32 ; (063) 505-11-00


Реклама

 

Реклама

 

Банкетний зал тижня