Незабываемая осенняя свадьба в Terra Nova

12.10.17
Незабутнє осіннє весілля в Terra Nova

Осінь – напрочуд гарна і мальовнича пора року. Лагідне сонце та килим із золотого і червоного листя – це безцінний подарунок молодятам.

Завжди вважалося, що весілля в яскраву, золотаву та щедру барвами пору року приносить успіх і багатство молодій сім'ї. Безумовно, осіннє весілля може стати чудовою темою для стильного і незвичайного заходу! Будь-яке святкування стане для Вас не тільки незабутньою подією, а й подарує неповторний затишок, комфорт, тепло та неперевершену красу природи. Не пропустіть унікальну можливість отримати знижки і подарунки від Terra Nova!

День народження Вашої молодої сім'ї стане одним з найщасливіших моментів Вашого життя, якщо Ви проведете його в заміському ресторанно-готельному комплексі Terra Nova! Щоб Ваша перша шлюбна ніч стала неповторною, комплекс дарує молодятам при святкуванні весілля в Terra Nova унікальний «Дзеркальний номер», а всім гостям урочистого заходу – 20% знижку на проживання в готелі.

Так що ніщо не заважає провести весільне святкування у всій пишності й із таким розмахом, з яким тільки побажаєте! А ми із задоволенням допоможемо Вам у цьому!

Реклама

 

Реклама

 

Банкетный зал недели

Банкетный зал ресторана Intelligent

Банкетный зал ресторана Intelligent

Вместимость: банкет – 100 гостей, фуршет – 120 гостей

Ресторан недели

Сеть итальянских семейных ресторанов Pesto Café

Сеть итальянских семейных ресторанов Pesto Café

Выбрана за самый активный темп роста и развития, а также за самый прогрессивный детский сервис

Рекомендуем