Детские праздники в «Батьківській хаті»

04.05.17
Дитячі свята в «Батьківській хаті»

День народження дитини, випускний у дитсадочку чи інше тематичне свято? Найкраще їх організують івент-менеджери еко-ресторану «Батьківська хата»!

У «Батьківській хаті» працюють найкреативніші аніматори. Вони захоплять увагу дітей цікавими рухливими іграми та народними забавлянками, проведуть незабутні кулінарні і творчі майстер-класи, турнір із караоке. А на самих іменинників неодмінно чекатиме безліч різноманітних подарунків!

Вашій дитині та її друзям неодмінно стануть до вподоби смачні страви зі спеціального дитячого меню. До речі, всі вони готуються виключно з екологічно чистих продуктів! Родзинкою свята стануть смачні десерти від професійних кондитерів ресторану. Тут дітвора зможе скуштувати найсвіжіші фрукти, скупавши їх у шоколадному фонтані.

Також у подарунок головному гостю свята ви зможете замовити оригінальний торт на будь-який смак – у формі машинок, тваринок, замків, з улюбленими казковими героями

Реклама

 

Реклама

 

Банкетный зал недели

Ресторан недели

Ресторан «Верховина»

Ресторан «Верховина»

Выбран за долгую и славную историю, постоянное развитие и совершенствование, за лояльность и регулярные акции для гостей

Рекомендуем