логотип гостиницы Воздвиженская

Терраса

Тип: Ресторан, При гостинице, Банкетный зал

Кухня: Европейская, Украинская

Адрес: г. Киев, ул. Воздвиженская, 60
Телефон: (044) 585-99-33 ; (067) 242-90-03

Отзывы

 • Сергій / 06.04.2015, 18:18

  Олежка, а до чого тут російська мова? Хоче спілкуватись українською - хай спілкується. Якісь проблеми? Ще й патріотом себе назвав. Дурень ти, а не патріот.

 • Олежка / 02.01.2015, 19:32

  Ваня, учи русский и не выеживайся. Немного о себе- коренной киевлянин и патриот. Слава Украине!

 • Александр / 25.08.2013, 21:55

  Ресторан просто бомбезный!!! Заходил пообедать в эту субботу. Хостес оказалась на редкость приветливой и внешне очень приятной, официанты тоже вниманием не обделили, хотя не мудрено, ибо на террасе я был единственным клиентом). В целом кухней доволен, равиолли были сделаны на славу) Поскольку искал тихой отмосферы, без бычья и т. д. то нашел то что надо. Музыка не орет, + репертуар подобран гармонично и великолепно. Цены кусачие, но как по мне оно того однозначно стоит, за приятный отдых и хороший сервис надо платить. Ну и расположение говорит само за себя. Андреевский спуск - место культовое! Вообщем резюме такое, если хотите отдохнуть в тишине и прятной атмосфере - Вам сюда.

 • Іван / 22.06.2013, 15:21

  Хочу висловити своє невдоволення від відвідування ресторана “Тераса”. Я зарезервував столик на двох, повідомив що це буде день народження моєї дівчини, зробив попереднє замовлення та навіть вказав час від коли і до якої ми збираємося бути в Вашому ресторані. Та коли ми прийшли, нам запропонували звичайний не сервірований столик, який був просто вільний, в чому тоді сенс резерву? Нас не попередили що відбувається весілля в сусідньому залі і нам прийдеться вечеряти під сердючку. Та це навіть не головне, головне те що офіціанти взагалі не знають що робити, і постійно змінювалися то один спитає, а потім інший робить і не те що ми просили, офіціант не знає умов які ж Ви самі пишете на офіційному сайті про подарунок на день народження імениннику. Ми чекали 40 хв, поки нам буде принесено хоч щось, ні води ні вина нічого. Це просто жах! Люди йдуть в ресторан щоби відпочити, а не для того щоби розповідати офіціантам що саме їм треба робити.

  Ресторан Тераса гарно виглядає, але сервіс просто жах! Дякую за урок українського жлобства.

  P. S. ну і на кінець. Навчіть свій персонал українській мові, а то це якось дивно що готель в історичній частині української столиці, а всі говорять іноземною мовою.

Добавить отзыв

Реклама

 

Реклама

 

Банкетный зал недели

Гранд-холл «Крещатик»

Гранд-холл «Крещатик»

Вместимость: банкет – 200 человек, фуршет – 400 человек; сцена, звук, LED-панель, 8 плазменных экранов

Ресторан недели

Загородный ресторанно-гостиничный комплекс «Червона Калина»

Загородный ресторанно-гостиничный комплекс «Червона Калина»

Выбран как одно из живописнейших мест у Днепра, где хрупкое очарование крещенских пейзажей сочетается с украинской теплой домовитостью

Рекомендуем