Дакар

Дакар

Тип: Ресторан, Банкетный зал

Кухня: Европейская, Итальянская, Украинская, Французская, Японская

Адрес: г. Киев, Петропавловская Борщаговка, ул. Антонова, 2
Телефон: (067) 321-12-92 ; (067) 321-12-93

Отзывы

 • Аня / 30.06.2014, 17:55

  Благодарим за интерес к нашему сайту.
  Ваш комментарий будет опубликован после того, как его просмотрит администратор сайта. Просьба не отправлять повторно один и тот же комментарий.

  Заплатили діджею 1000 гривень і не почули ні однієї нормальної пісні.

 • Аліна / 30.06.2014, 17:54

  Благодарим за интерес к нашему сайту.
  Ваш комментарий будет опубликован после того, как его просмотрит администратор сайта. Просьба не отправлять повторно один и тот же комментарий.

  Святкували випускний. Все сподобалось крім діджея. Я не знаю де вони знайшли такого майстра але гіршої музики не чула навіть на радіо ШАНСОН. Діджей зіпсував все свято. Якщо ти це читаєш козлина то слухай людей і став шо просять!!!!!

 • Дмитро та Аня / 15.07.2012, 12:08

  14 липня 2012 ми святкували своє весілля в ресторані “Дакар”. Після довгого вибору ресторану ми вирішили зупинитися саме на цьому закладі.

  Інтер’єр:

  - Оформлення в залі на легку африканську тематику, але при весільній декорації ця особливість стає непомітною - все виглядає стильно та святково.

  - Простора зала. Весілля на 50 чоловік залишає багато місця для танців та конкурсів. Вздовж стінок є зручні дивани, на яких можна відпочити.

  - Важливою рисою ресторану для нас був туалет. Тут він дуже охайний, просторий, зручний. Впродовж вечора поповнювалися запаси паперу та рушників.

  Кухня:

  - Різноманітні, смачні та натуральні страви.

  - Посуд для страв нейтрально білий, високої якості. Регулярно змінювався під кожне застілля.

  - Великі порції - багато чого довелося забирати з собою.

  Персонал:

  - Шеф-кухар Дмитро має досить великий досвід в своїй справі. Легко допоміг скласти меню, що як виявилося, отримало багато компліментів від наших гостей.

  - Адміністратор, що допомогла нам з оформленням залу, виявилася дуже щирою та професійно підкованою. На всі наші питання ми отримували дуже ввічливі та зрозумілі питання (або дії). Запам’ятала наші побажання та забаганки краще за нас самих :) Окрема подяка їй.

  - Офіціанти в залі були непомітні, але водночас не відчувалося відсутності результатів їхньої роботи. Страви подавалися вчасно, спілкування з гостями було ввічливим та не викликало жодних дорікань.

  Висновки:

  Чудовий ресторан, за межами Києва, що, на нашу думку, приємно вразить Вас та Ваших гостей. Будемо радити його всім :)

 • Оксана / 03.03.2011, 22:05

  22 января 2011 года в ресторане “Дакар” проходила наша свадьба. Сказать, что мы долго искали подходящий ресторан - это ничего не сказать. Нам нужен было место, где очень вкусно кормят, где необычный интерьер, где хорошо обслуживают, где много места, где цена соответствует качеству.

  Все это мы нашли в Дакаре. Почти все гости жаловались: “Очень много и очень вкусно - всего невозможно было попробовать”.

  Ни на секундочку не жалеем, что выбрали ресторан “Дакар”! Спасибо!

Добавить отзыв

Реклама

 

Реклама

 

Банкетный зал недели

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Банкетный зал центра отдыха «Европа»

Вместимость – до 95 гостей; двухэтажный холл, балконы, зимний сад

Ресторан недели

Ресторан «Хата рыбака»

Ресторан «Хата рыбака»

Выбран за возможность понаблюдать за расцветом природы за вкусной едой у безмятежного озера, не выезжая за пределы города

Рекомендуем